henkilöauton / maasturin kesärengas pinnoitettu 235/75R15 MALATESTA KODIAK 105T

henkilöauton / maasturin kesärengas pinnoitettu 235/75R15 MALATESTA KODIAK 105T

Varastossa 4+
139,30€ -8%
150,60€
4 kpl setti: 557,20€
1 arkip. Noutopiste
ILMAINEN
3-4 arkip. Kuriiri (4 kpl)
Tuotekoodi
9935
Ajoneuvotyyppi
Henkilöauto, Maasturi
Kausi
kesärengas, Kitkarengas
Leveys
235
Profiili
75
Halkaisija
R15
Tyyppi
Pinnoitettu
M+S
M+S

MALATESTA KOADIAK Mud Terrain M/T mutarengas - upouusi 4x4-malli.
Kuvauksia ei tarvita, sinun tarvitsee vain kokeilla. Rengas, joka ei jätä mielikuvitusta; äärimmäinen, aggressiivinen, suurin pito kaikissa radan olosuhteissa.

Rakenne mahdollistaa erinomaisen kestävyyden ja suuremman kulutuspinnan joustavuuden. Ura parantaa pitoa matalan tarttuvuuden mutaisessa maastossa. Sivulohkot parantavat pitoa kivisessä maastossa, kestävät pidempään ja kestävät puhkeamisen.
M+S-merkintä.



Malatesta on vuonna 1946 perustettu yritys Italiassa. Malatesta-renkaat on pinnoitettu Italiassa.
Made in Italy

  Malatesta on vuonna 1946 perustettu yritys Italiassa. Malatesta-renkaat on pinnoitettu Italiassa.
Made in Italy

MALATESTA

Malatesta Pneumatica on Italiassa vuonna 1946 perustettu yritys, joka on erikoistunut renkaiden pinnoittamiseen. Heidän tuotevalikoimaansa kuuluvat henkilöautojen, maastoautojen, kuorma-autojen ja teollisuusajoneuvojen renkaat. Malatesta tunnetaan erityisesti 4x4 SUV-renkaistaan, jotka tarjoavat erilaisia ​​malleja ja kokoja, jotka sopivat sekä tiellä että maastossa ajoon. Yritys on sitoutunut ympäristöystävällisyyteen ja antaa käytetyille renkaille uuden elämän korkeita laatustandardeja noudattaen. Lisäksi Malatesta toimii aktiivisesti myös moottoriurheilussa tarjoten erikoisrenkaita rallikilpailuihin.

Samanlaisia tuotteita

Katso kaikki (13) →